Wieża Thane'a & Team

rpg - reddragon - norweskie lesbijki - szybkie samochody - palenie zabija - to od Was zależy, czy to forum wypali

Ogłoszenie

Kolor zielony jest zarezerwowany dla editów administracyjnych.
Give a player a fish, and he’ll probably try to sell it to an NPC fisherman.
Teach a player to fish, and next week he’ll show up with the book, “The Complete Adventuring Fisherman”. He’ll start hunting for some monstrous leviathan to catch and enslave, and he’ll be dual-wielding two fishing poles.



  • Index
  •  » O Nas
  •  » to w takim razie i ja się wypowiem

#1 2009-05-04 22:58:44

Rune

Czeladnik socjopaty

Punktów :   

to w takim razie i ja się wypowiem

Hahaha, to naprawdę urocze poczytać te teksty sprzed lat :)
Krwawymi liberałami jesteśmy. No jestem i ja. Podobno anarchia i liberalizm w jednym sypiają łóżku i myślę, że coś w tym jest.

W RPG od niedawna (znaczy nie liczac komputerowych RPG - bo od bardzo dawna) w zasadzie od miesiąca, czy dwóch. Staram się, uczę się, daję z siebie ile mogę i potrafię. W tym momencie - rycerz Rune Sigsson - jak mi idzie - nie mi oceniac. Jak mi sie podoba - baaardzo, aż sie nie spodziewalem, ze bedzie tak bardzo :) Mam z tego kupę radości i naprawdę swietną terapię na poszargane nerwy :) Poza tym świetna ekipa i genialny GM - nos mi zbrązowieje, ale niech brązowieje, zasługują na jak najlepsze słowa :)

Poza tym - 33 lata, łysieje, irokeza już nie postawie :) Jestem przedsiębiorcą i w tym temacie tyle. Mam kochaną żonę i kochaną córeczkę - 7 miesięcy. Niedawno rozpoczalem studia - kulturoznawstwo - pierwszy semestr na razie zaliczony, srednia 5,0 i trzymac kciuki aby dalej tak bylo, to 500 skasuje za stypendium :)

Poglądy, jak już pisałem - liberalne. Lubię dobrą literaturę, filozofię, malarstwo, psychologię spoleczna, teorie komunikacji. Tak, to jest to co lubię. Poza tym wypić lubię. Dużo wypić lubię, bo ja duzy jestem. Posmiac sie lubie i pożartować, z grilla czasem cos zjesc, filmy kiedys lubilem mocno, teraz juz mniej. No i RPG lubię i wciąż się go uczę :D

to chyba tyle o mnie, małym żuczku :)

Offline

 
  • Index
  •  » O Nas
  •  » to w takim razie i ja się wypowiem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roxoria.pun.pl www.bloog-o-howrse.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.kfor.pun.pl www.newunion.pun.pl